Rekrutacja studentów na wyjazd na studia w ramach programu Erasmus+

 

 

 

Kandydaci powinni złożyć zgłoszenia do Komisji Instytutowej Programu Erasmus+ (wyznaczonych osób kontaktowych, IFPiLS: prof. nzw. dr hab. Joanna Kuć: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) zawierające:

 

1) nazwę uczelni, gdzie kandydat chciałby odbywać studia i termin odbycia studiów za granicą;

2) list motywacyjny kandydata ze wskazaniem przedmiotów, jakie student chciałby studiować za granicą;

3) wyliczoną średnią z ocen w indeksie za cały okres na aktualnym poziomie studiów; studenci I roku II i III stopnia studiów przedkładają informację o średniej z ocen z poprzedniego poziomu studiów;

4) zaświadczenie o dobrej znajomości języka obcego, w którym student będzie odbywał studia za granicą. Znajomość właściwego języka obcego studentów, którzy nie przedstawią takiego zaświadczenia będzie oceniana na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzonej w instytucie.

 

Szczegółowe informacje na temat warunków wyjazdu w ramach programu Erasmus+, lista uczelni partnerskich, w których studenci mogą odbyć studia, oraz wszelkie niezbędne dokumenty (Zgłoszenie studenta na wyjazd na studia w ramach PROGRAMU ERASMUS+ oraz Zaświadczenie o znajomości języka) znajdują się na stronie internetowej UPH:

http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus

 

 

Erasmus+ 2017/2018 (Rekrutacja na studia/praktyki): > więcej informacji