Erasmus+ 2017/2018

 

Rekrutacja nauczycieli i pracowników UPH

 

 

REKRUTACJA NAUCZYCIELI AKADEMICKICH i PRACOWNIKÓW

UPH NA WYJAZDY W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+ 2017/2018

 

 

Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą rozpoczyna nabór na wyjazdy w celu prowadzenia zajęć (STA) oraz w celu odbycia szkolenia (STT) w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2017/2018. Rekrutacja na Wydziale Humanistycznym będzie prowadzona przez Komisje Wydziałowe do dnia 1 czerwca 2017 r.  Zainteresowane osoby z Instytutu Filologii Polskiej i Logopedii są proszone o kontakt z koordynatorem instytutowym

 

dr hab. Joanną Kuć, prof. UPH

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub koordynatorem wydziałowym dr. Maximem Shadurskim

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na stronie

 

http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-nauczycieli-akademickich   oraz

http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-pracownikow-niebedacych-nauczycielami

znajduje się Zarządzenie nr 24 Rektora UPH z dnia 2 marca 2017 roku w sprawie zasad organizacji i realizacji wymiany akademickiej w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018.

 

Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem zanim podejmą Państwo decyzję o ubieganiu się o stypendium Erasmus+. Aby ubiegać się o stypendium STA i STT należy złożyć wraz z formularzem zgłoszeniowym Mobility Agreement Staff Mobility for Teaching (wyjazdy STA) oraz Mobility Agreement Staff  Mobility for Training (wyjazdy STT),  podpisany przez osobę wyjeżdżającą i instytucję przyjmującą. Dokumenty te znajdują się na ww. stronach internetowych.

Pełny wykaz uczelni partnerskich znajdą Państwo na stronie

http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-nauczycieli-akademickich